Opremanje školske prodavnice

Učenici obrazovnog profila trgovac praktičnu nastavu realizuju u sledećom maloprodajnim objektima: „Maksi“, „Tri-o“, „Simić“, „Eva“, Musicman“, „ Kondor as“, „Mobtel shop“, „Lilly“, “Galerija podova“, „Plus sport“, Delhaize.

Smerovi ostalih obrazovnih profila blok nastavu realizuju u: JKP Toplana, JKP Vodovod, privrednim društvima „Nelt“, „Elektromontaža“, „Moja soba“, „Termoinvest“, „Radijator inženjering“, „Tehnograd inženjering“, “Inkos“,“ Zapadna Morava“, “Ramin“, “Termoinvest“, „Miragge“, “B&N“, “Wien“, „Tri jele“, „Aktiva plus“, „Pro team“, „Mladi radnik“, „Karoeko“, „Omega“, „Zlatić“, „MC Metal-sistem“,KA „MM“, „Kafa Ruža“, KA „Wien“, “Zapadna Morava“, „Inkos“ , KA „Libris system 2011” ,KA „Deniva Idd“ ,   „Pro tim,“  „Karoeko“, „Zlatić“, JKP Putevi, JKP Pijaca, JKP Čistoća, „Music man“,„Srbija šume“, „Bilans MM“, KA „Profit“,KA“ Slap Bi“, KA „Milenković“, KA“ Maksi 08“,“ Kotlenik promet“, „Čelik pak“,KA „Ol Jug“,KA „Vidis 036 KV“, „Pomak“.

Opremanje školske prodavnice donirala je Kompanija „Dis“. Ovim putem im se zahvaljujemo za: 3D štampač, laserski štampač, računar, zidne police, kasa sto, radne pultove.

Ambalažna pakovanja donirali su: “Takovo“, „Kuc“, „RVM“, “Cloth Shop delta“, „Tema plus“, „Alfa slovo“. I njima se zahvaljujemo.