Proslavljen dan škole i osvajanje druge nagrade na konkursu ”Dostignuća mladih”

U utorak 1.marta 2022.godine smo obeležili Dan škole. To je bila idealna prilika da pozovemo i goste, načelnicu školske uprave Bojanu Marinković ali i organizaciju ”Dostignuća mladih” koji su iskoristili priliku da školi uruče vrednu novčanu nagradu za učešće na konkursu.

Na takmičenju namenjenim srednjoškolcima koji stiču preduzetničke i digitalne veštine kroz učenje o cirkularnoj ekonomiji učenice naše škole su osvojile drugo mesto. U projektu  ”Girls Go Circular” su učestvovali profesori Jasna Petrović, Dragana Pavlović, Mira Panić, Slavica Pajović Dukić, Gordana Turudić, Svetlana Tašić, Goran Aćimović, Bojana Vujović, Marija Timotijević, Željka Vulović, Sandra Vuadinović, Aleksandra Obradović, Marija Jovanović, Ivan Gočobija, Ljilja Trajković i Ružica Martinović.